Tijdens deze training ga je onder begeleiding van ervaren ITYM-trainers aan de slag met cloudgebaseerde Microsoft-oplossingen. Zo komen er onderwerpen aan bod als beveiliging, compliance en identiteitsconcepten. Na afloop ben je uitstekend voorbereid op het examen Microsoft Security, Compliance, and Identity Fundamentals, welke is inbegrepen bij de training.
Deze training biedt basiskennis over beveiligings-, compliance- en identiteitsconcepten en gerelateerde cloudgebaseerde Microsoft-oplossingen. Samen met Microsoft bieden we MOC On Demand aan. Met MOC On Demand leer je in je eigen tempo, wanneer en hoe het jou het beste uitkomt.
Je wilt vertrouwd worden met de basisprincipes van beveiliging, compliance en identiteit (SCI) in cloudgebaseerde en gerelateerde Microsoft-services. De inhoud van deze training sluit aan bij het SC-900-examendoeldomein.
Leren in je eigen tempo: waar, wanneer en hoe het jou het beste uitkomt? Dat is wat je wilt! ITYM online training is gespecialiseerde en doelgerichte e-learning. Vul aan met Visual Labs, proefexamens en/of coaching op afstand, en maak dit leren zoals jij dat wilt.
Van en samen met anderen leer je het meest. Klassikale training is een mix van klassikale theorie, individuele praktijkopdrachten en persoonlijke begeleiding van een ervaren trainer. De verhouding theorie en praktijk is ongeveer 50-50. Deel kennis en ervaringen met mededeelnemers en help elkaar.
Zijn medewerkers niet voor een aangesloten periode te missen op de werkplek? Dan is een Bootcamp een zeer efficiënte leermethode en snelle zekere route naar certificering. Bootcamp is een intensief traject van 1 of enkele weken. Er wordt klassikaal geleerd, maar ook zelfstandig en met coaching.
Onze proefexamen's zijn zo gestructureerd dat ze zoveel mogelijk lijken op de daadwerkelijke kwalificatie-examens. Zowel inhoudelijk alsook de vraagstelling. Het vertelt of je bent voorbereid op de toets en of je sommige grondiger moet bestuderen.
Je bent IT-professional en wilt je verder ontwikkelen tot Azure administrator.
Meer info?
Bel of mail. Vul het formulier hiernaast in voor de Brochure.
Opleidingen@itym.nl
+31 20 261 5350
Amstel Business park, Joop Geesinkweg 125, 1114 AB Amsterdam